Boom City Slot

Pragmatic play sağlayıcısının, kalburüstü slotlarından biri olarak ön plana çıkan Boom City Slot oyunu; yüksek uçuculuğuna rağmen, risk almaktan kaçınmayan slot severlere tavsiye ediliyor. Oyun içi çizgi özelliğinin, sembol eşlemesi ile aşıldığı oyun için; satın alma özelliğinin de oyuna dahil edilmesi, boom city hakkındaki görüşlerin değişmesine neden olabiliyor. Ana oyun ve bonus oyunu olarak iki kategoride incelenebilen slotta; semboller ve ekstra özellikler hakkında bilgi sahibi olan slot severler, oyuna kısa süre içinde uyum sağlayabiliyor.

Boom City Nasıl Oynanır

6×5 özelliği üzerinden slot severlerin beğenisine sunulan Boom city; %96.48 RTP özelliği ve bonus turu ile Pragmatic Play portföyüne katılıyor. Satır sütun dengesi gözetilmeksizin kazanç elde edilebilen oyunda; ekranın herhangi bir yerinde var olan 8 eşleşen tür, ödeme açısından yeterli olarak kabul ediliyor. 8’li eşleşmelerin, 15+ düzeyine ulaşabildiği oyunda; bomba özelliği, oyunun farklı bir boyutta değerlendirilmesine neden olabiliyor.

Boom City Slot
Boom City Slot

Boom City Sembolleri  

Klasik 5.000x ödemeli slotta; best semboller, ana semboller, low semboller ve freespin sembolü yer alıyor. Bonus turlar için, 3 scatter sembolü şartı aranan slotta; bonus turları, ana oyun ödemesi tamamlandıktan sonra başlıyor.

  • Best Semboller: Dörtgen şeklindeki iki sembolden oluşan bu türde; kırmızı renkli dörtgen maksimum eşleşmede bahsin 200 katını, minimum eşleşmede 2.5 katını ödüyor. Pembe dörtgen ise, 15 ya da daha fazla eşleşme halinde, 150x ödeme yapıyor.
  • Orta Semboller: Yeşil dörtgen, mavi üçgen ve sarı yıldız türlerinden oluşuyor. Maksimum eşleşmeler, sırasıyla; 100x, 50x, ve 15x ödeme yapıyor.
  • Low Semboller: Ana oyun içerisinde en fazla yer alan tür olarak öne çıkan low semboller; slot severlere, maksimum spin tutarı kadar ödeme yapıyor. Minimum ödemenini, 0.1x olarak belirlendiği slot kurallarında; ekrana kazanç çarpanı düşmesi, tur kazançlarının artmasına neden olabiliyor.
  • Freespin Sembolü: Bonus turları için tek şart olan freespin sembolünde; eşleşme şartı aranmıyor ve oyunculara bahsin 2.5 katı ödeniyor.

Sembol ödemelerinin düşüklüğü nedeniyle eleştirilen oyunda; tüm kazanç sembollerini toplayan özel sembollerin yer alması, oyuncuların maksimum kazanç yakalayabilmelerini sağlıyor.

Boom City Bomba Etkinlikleri

Oyunun en can alıcı özelliği olan bomba etkinliklerinde; 3 farklı bomba rastgele aktif hale gelebiliyor. Bonus turlarında aktif olan bombaların, ana oyunda da yer aldığı slotta; normal bomba, ortaya çıkan bomba ve destansı bomba alternatifleri, oyunun keyifli hale gelmesine neden olabiliyor. Normal bomba’nın 2x, 3x ve 4x olarak katkı sağladığı oyunda; yüksek ödemeli semboller yakalayan slot severler, spin tutarı üzerinden ciddi kazançlar elde edebiliyor.

Görünen bombanın anlık olarak değer kazandığı çevrimlerde; maksimum ödeme, 5x, 10x, 25 ve 50x olarak dikkat çekiyor. Yüksek kazancın garanti olarak yorumlanabildiği ortaya çıkan bomba özelliğinde; best sembollerin bulunması, oyunculara maksimum kazanç yakalayabilme fırsatı sunuyor. Destansı bombanın oyunun en önemli sembolü olarak ön plana çıktığı slotta, toplam tur ödemeleri; sınırsız çarpanla Jackpot kazancına ulaşabiliyor.

Boom City Bonus Oyunu  

Ana oyundan sonra, yüksek ödeme olasılığı ile dikkat çeken özel tur etkinliğinde; oyuncuların öncelikle takla kazancına dikkat etmeleri gerekiyor. Her sembol eşleşmesinin takla kazancını artırdığı bonusta, klasik kazanç çarpanı, sadece takla kazancını çarpmaya yarıyor. Ancak bu sembollerle birlikte toplayıcı kazanç sembolünü yakalayan slot severler; toplam kazançlarını, maksimum kazanca ulaştırabiliyor. Bonus kazancı 5000x e ulaştığında, oyun Pragmatic olay tarafından otomatik olarak sonlanıyor.

Boom City İncelemesi

Ekstra özellikleriyle, her kesimden slot severin beğenisi kazanan slot; maksimum kazanç özelliği, best sembol ödemeleri ve bonus turlarından ötürü olumlu geri bildirimler alıyor. Bakiye kaybedilme endişesi yaşatmayan slot; yaklaşık 50 spinde 1, oyunculara ara ödeme veriyor. Bomba etkinliğinden ötürü özellikle tavsiye edilen oyun; sweet bonanzada yapılan takla kazancı ve çarpan hatasının, bu oyuna taşınmaması nedeniyle de slot severlerin portföyüne eklenebiliyor.

Bonus satın alma tutarının yüksek olması ve low sembollerin fazlalığı nedeniyle eleştirilen slot; bonus turlarındaki uçuculuk nedeniyle ise, farklı profildeki slot severler tarafından eleştirilebiliyor. Alınan bonus sayısının, yüksek kazanç ile doğru orantılı olmadığı oyunda; bonus satın alarak bakiye kaybı yaşayan slot severler, sağlayıcı hakkında olumsuz yorumlarda bulunabiliyor.